Спортивно-танцювальний клуб "АТЛАНТИК"

Комунальний заклад освіти
"Середня загальноосвітня школа № 37"
Дніпропетровської міської ради
Кіровський район

На базі КЗО "СЗШ № 37" працює громадська організація "Танцювально-спортивний клуб" Атлантік "". Найменшим учасникам 4 роки, а найстаршим 21 рік. Колектив переможець багатьох конкурсів і фестивалів.

І місце гран-прі фестиваль "Танці народів світу" - Партеніт 2010р.

І місце фестиваль "Імперія" Дніпропетровськ 2012р.ІІ місце "Слов'янський вінок" Болгарія 2012р, та інші.

90% учасників колективу - учні 37 школи. Так само займаються діти зі шкіл № 16, 128, 48, 9 та інших. У програмі навчання різні стилі сучасного танцю, акробатика, гімнастика. Заняття проводять досвідчені хореографи. Набір в групи здійснюється у вересні та жовтні місяцях. Заняття проводяться щоденно (крім вихідних) з 16:00 до 18:00.