Школа молодого учителя

про роботу Школи молодого вчителя

КЗО “Середня загальноосвітня школа № 37” ДМР

Школа молодого вчителя  у 2017 році працювала за планом, який було узгоджено на педраді (протокол №1 від 30.08.2016р.) та затверджено директором школи Нізельник Н.П.

У 2016/17 н.р. у школі працювало 6 спеціалістів:

Борисов Є.М., Золотарьова В.В., Маклакова О.В., Піхур А.О., Бєлінська Є.С., Багмут А.І.  Вчитель географії Бєлінська Є.С. з початку 2017 року пішла у декретну відпустку, а Багмут А.І.була прийнята на роботу вихователем ГПД.

За кожним молодим вчителем були закріплені наставники:            Артеменко А.В., Ущаповська О.В., Кирилова О.М., Гейко Д.А., Рибіна Н.М.. Гарусєва К.І.

За навчальний рік було проведено 8 занять Школи молодого вчителя.

Кожен молодий вчитель отримав “Поради   вчителю”, методичний посібник “Класифікація типів уроків”, розпечатку книги А.Гіна “Приемы педагогической техники

З метою діагностики було проведено анкетування “Оцінка професійної діяльності педагога”(на основі методики С.І.Рогової) з вчителями Бєлінською Є.С. та Багмут А.І.

З молодими вчителями були проведені співбесіди за виявленими проблемами минулого навчального року. Затруднення виникали переважно з таких питань: використання різноманітних ефективних форм навчання, виявлення типових помилок і скрути школярів у навчанні, організація різнорівневої та індивідуальної роботи, володіння діагностичними методами і інструментарієм.

Протягом навчального року уроки молодих вчителів відвідували адміністрація та наставники, відбувалися перевірки поурочних планів, знання молодими вчителями критеріїв оцінювання  учнів.

У рамках предметних Тижнів   молоді вчителі дали відкриті уроки з комп'ютерною підтримкою:

Борисов Є.М. – урок з англійської мови «Запобігання насильству» у 8 класі:

Золотарьова В.В. – урок з історіі України «Політика коренізації» у 10 класі;

Маклакова О.В. – урок народознавства «Без верби і калини немає України» у 2 класі.

Учитель фізичного виховання Піхур А.О.підготувала команду баскетболістів (хлопчики, 5-й клас), які посіли I місце у міських змаганнях з баскетболу .

Золотарьова В.в.очолила керівництво Малою Академією Наук “Дума” і плідно допомагала учням 9-х класів у захисті наукових робіт.

За результатами атестації  спеціаліст Маклакова О.М. отримала I категорію,Золотарьова В.В. – II категорію.

На останньому занятті Школи були проаналізовані досягнення і труднощі у роботі молодих вчителів, визначені проблеми, над якими треба працювати у наступному році. Це організація індивідуальної роботи з учнями,володіння діагностичними методами і інструментарієм, уміння провести самоаналіз уроку, підвищення педагогічної майстерності.

Директор СЗШ № 37              Н.П.Нізельник

Керівник ШМВ                        Г.П.Журавель