|
Правила прийому до закладу освіти До уваги батьків майбутніх першокласників ! Зарахування дітей до 1 класу здійснюється з урахуванням гнучкого режиму прийому документів. Подати документи до закладу освіти можна і в автоматизованій системі «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти», і електронною поштою, нарочно або іншим зручним способом При цьому до 31 травня до закладу освіти одним з батьків дитини (їх законними представниками) особисто треба подати для підтвердження оригінали таких документів:
Прийом учнів до 2-9-х класів відбувається наступним чином: учні переводяться з одного навчального закладу до іншого, відповідно до вимог. Для зарахування дитини потрібні наступні документи:
|