Виставка «Що можуть наші руки…»

16 трав. 2018
Виставка «Що можуть наші руки…»

16 травня в нашій школі відбулась цікава виставка під назвою «Що можуть наші руки…». На цій виставці були представлені роботи дітей 3-В класу, які школярі робили власними руками протягом другого семестру. Цей рік був насиченим для третьокласників, тому що основною ідеєю року було заглиблення в історію рідного краю та стародавніх професій. За цей рік діти навчились в’язати, плести на пальцях та за допомогою ручного ткацького станка, вишивати нитками, ліпити із глини руками та на гончарному колі та ще багато цікавого. Усім цим вони з радістю ділились зі школярами усієї школи та провели майстер-класи з плетіння на ткацькому станку та на руках.

Майстер-класи відвідали школярі різного віку. І третьокласники зовсім не боялись показувати свою майстерність більш старшим дітям, а малим надавали посильну допомогу. Коли в школі доброзичлива атмосфера,  такі зустрічі проходять радісно та легко й сприяють встановленню особливих комунікативних зв’язків між учнями різного віку.

Фото можна переглянути за посиланням:https://dnepredudp-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/sz037_dnepredu_dp_ua/EjhLP7BaqexJobg2W2RgIKABkZ0EGmvjxet-dTDEHW8gPw?e=abTh4z