Вшанування подвигу Героїв Крут

29 січ. 2018
Вшанування подвигу Героїв Крут

Протягом 26-29.01.2018 в КЗО «Дніпровська гімназія» ДМР проводилося ряд заходів по вшануванню подвигу Героїв Крут, 100-ї річниці бою.

Серед них: єдиний урок-пам'ять «Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ», виховні години на тему «Чотири дні бою – чотири дні подвигу», інформаційні довідки на уроках історії, оформлення шкільного стенду, що висвітлює події Української національно-демократичної революції 1917 – 1921 рр. та бою під Крутами 29 січня 1918 р. в ході першої радянсько-української війни.

Актив шкільного самоврядування 7 – 11 класів зібрався в Штабі національно-патріотичного виховання для відкритої дискусії на тему «100 років подвигу: Українські лицарі свободи», в ході якої учні мали можливість переглянути документальні відеохроніки, ознайомитися із літературними творами, що змальовують подвиг юних лицарів, декламували вірші, читали історичні документи.

Також актив учнівського самоврядування готується взяти участь у молодіжній патріотичній акції #Пам'ятаємоГероївКрут.

Подвиг студентів-крутян став символом самовідданої пожертви в ім’я Батьківщини і ми має гідно нести їх.

Фото можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1HVjGbWtpxEkV-egKeJCPVcudH-kxRNdQ