ШКІЛЬНЕ УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ШКІЛЬНЕ УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ НВК №37 крізь широко розвинену систему органів самоврядування забезпечує включення учнів у різноманітну, глибоко змістовну діяльність колективу, суспільства, має вплив на дотримання учнями прав і обов’язків. Також воно, безумовно, сприяє формуванню в учнів почуття дотичності до НВК №37, його життя і розвитку, уміння співпрацювати на принципах гуманізму, демократизму, плюралізму та рівноправності.

Головним завданням шкільного учнівського Парламенту є формування й розвиток соціально активної, гуманістично спрямованої особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією та почуттям національно-патріотичної самосвідомості.

У вересні-жовтні цього року відбулась передвиборча кампанія та самі вибори на посаду Голови шкільного учнівського Парламенту. Після запеклих передвиборчих «перегонів», шляхом проведення прямого анонімного голосування серед учнів школи, які досягли 14 років та педагогічного колективу НВК №37, Головою шкільного учнівського Парламенту обрано ученицю 10-Б класу ВЕРОНІКУ СЕНОЖЕНСЬКУ. Прем’єр-міністром визначено ученицю 10-А класу КАТЕРИНУ ЮРЧЕНКО, а Секретарм ОЛЕКСАНДРУ НЕКРАШЕВИЧ ученицю 10-Б класу.

На сьогодні триває процес розробки та подальше прийняття Конституції Шкільної Учнівської Республіки НВК №37 та процес формування структури. Усі новини життя гімназії та Шкільної Учнівської Республіки за посилання на офіційну сторінку у соцмережі Дніпровська гімназія.

Організаційно-методичний супровід шкільного учнівського самоврядування в НВК здійснює Рада координаторів у складі:

• директора НВК;

• заступника директора з виховної роботи;

• заступника директора з методичної роботи;

• педагога-організатора;

• практичного психолога.

Цінність учнівського самоврядування полягає в тому, що учні глибоко і всебічно проникають у сутність своїх прав і обов’язків.

Активна участь учнів та учениць у діяльності Шкільної Учнівської Республіки НВК №37– це потужний старт для професійного росту та можливість вчитися, бути відповідальним за себе й за інших, заради конструктивного діалогу між усіма учасниками освітнього процесу.