Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

26 січ. 2018
Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Протягом 24-26.01.2018 року в КЗО «Дніпровська гімназія» ДМР було проведено ряд заходів до річниці вшанування пам’яті жертв Голокосту в Україні.

Школярі та батьки мали можливість ознайомитися із історичними фактами подій Голокосту в Україні та місті Дніпро, прочитавши інформаційний стенд, що презентований в холі школі.

У бібліотеці було підготовлено тематичну виставку літератури, документів та відеохронік, яку мають можливість відвідати всі учні та вчителі.

Учні 10 класу відвідали місце масових розстрілів єврейського населення міста Дніпра, що знаходиться в парку імені Льва Писаржевського, поклали квіти та запалили свічки біля пам’ятного знаку жертвам нацистів. Школярі прослухали інформаційну довідку старшого наукового співробітника музею "Пам'ять єврейського народу та Голокосту в Україні" кандидата історичних наук Медведовської Анни, що розповіла про події, що мали місце на території парку в довоєнний, воєнний та післявоєнний час.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто загинув у трагічні роки Голокосту.

Учні 11 класу відвідали музей «Пам'ять єврейського народу та Голокосту в Україні» та прослухали екскурсію наукового співробітника про події Голокосту в Україні і світі. Сучасні тематичні експозиції музею дозволили глибоко та чуттєво відтворити реалії страшних подій Голокосту, учні з глибоким співчуттям споглядали та слухали.