«Подорож у казку» з учнями 3-В класу

9 січ. 2018
«Подорож у казку» з у чнями 3-В класу

Вже практично зовсім минули різдвяні та новорічні свята, але у 3-В класі, 09.01.2018 діти поки ще не хочуть прощатися із казкою. Тому вони зібралися на зустріч «Подорож у казку», де спочатку пригадали за допомогою дружніх змагань у командах, які бувають казки. Потім діти розв’язували загадки, змагалися у конкурсах. А ще, у наших учнів виникло бажання створити казку своїми руками. Тому вони вирішили створити казкові ліхтарики із скляних баночок. Де хто, наприклад, Єва Кучер, зробила свою казку із кольорової полімерної глини та показала її дітям.

Потім діти скористалися тим, що зимовий день короткий, та за допомогою затемнення склали символічний шлях до казки за допомогою зеленої тканини та свічок. Кожен з них пройшов цим шляхом та забрав з собою спогади про казку.