Всеукраїнський тиждень права

10 груд. 2017
Всеукраїнський тиждень права

Протягом 04-08.12.2017 року в КЗО «СЗШ № 37» ДМР Центрального району міста Дніпра було проведено ряд заходів до Всеукраїнського тижня права. Учні та педагоги навчального закладу активно долучалися до класних, загальношкільних та позашкільних заходів.

Школярі 7-11 класів взяли участь у шкільному конкурсі стіннівок на тему «Я та мої права», що нині презентовані в холі ІІ поверху навчального закладу.

8-11 класи були присутні на відкритому шкільному заході в актовій залі брейн-ринг «Права та закони в моєму житті», де змагалися в інтелекті та знанні сучасних законів України та світу учні 8 та 9 класів. Перемогу виборола команда 9-Б класу «Лицарі закону».

У бібліотеці було презентовано тематичну виставку літератури, документів та законів, що презентують сучасну законодавчу базу України.

Учням 5-11 класів класні керівники провели виховні роз’яснювальні бесіди щодо шляхів захисту власних прав та можливостей.

Психолог та вчитель правознавства провели анкетування серед учнів

5-11 класів «Вимірювання температури правового захисту в класному колективі».

Також 8-11 класи прослухали лекцію Шаблистого В.В., професора кафедри кримінального права та кримінології Дніпровського університету внутрішніх справ «Юридична відповідальність підлітків».