Дружно допомагаємо тим, хто потребує нашої уваги та піклування

11 груд. 2017
Дружно допомагаємо тим, хто потребує нашої уваги та піклування

Протягом 01-08.12.2017 року в КЗО «СЗШ № 37» ДМР Центрального району міста Дніпра було проведено ряд заходів в рамках декади інвалідів. Учні, педагоги та батьки навчального закладу активно долучалися до шкільних, районних та міських заходів, надаючи всебічну допомогу та підтримку.

Учні 6-11 класів долучилися до міської акції «Діти - дітям» та міської благодійної акції «Від серця до серця» та із святковою концертною програмою, подарунками і майстер-класом «Посміхнись, сонечко!» відвідали КЗО НРЦ «Надія» з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю 01.12.2017 року.

Протягом вересня-листопада усією школою ми збирали якісні речі, іграшки, книги та ігри для дитячого будинку. Передача великого об’єму зібраної допомоги відбулася в рамках міської благодійної акції «Лідери учнівського самоврядування - дітям» для КЗО «НРЦ «Горлиця» ДОР» 07.12.2017 року.

Також 08.12.2017 року лідери учнівського самоврядування відвідали дитячий будинок-інтернат в рамках районної благодійної акції «Ми поряд, ми поруч, ми разом» із солодкими подарунками, фруктами та приємними вітаннями з нагоди прийдешніх свят.
           Фото можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1FowYbqAu0Fa1fAAeKodHOxwmhYQ45JbN