День Збройних Сил України

8 груд. 2017
День Збройних Сил України

Протягом 04-08.12.2017 року в КЗО «СЗШ № 37» ДМР Центрального району міста Дніпра було проведено ряд заходів до Дня Збройних Сил України. Учні та педагоги навчального закладу активно долучалися до класних, загальношкільних та позашкільних заходів.

Школярі 5-9 класів взяли участь у шкільному конкурсі малюнків на тему «Український воїн береже наше майбутнє», роботи представлені в шкільному Штабі національно-патріотичного виховання.

7-11 класи були присутні на щорічному шкільному інтелектуально-спортивному заході «Нумо, хлопці», де змагалися учні 10 та 11 класів на силу, міць та витривалість, перемогу здобула команда хлопців 11 класу «Золоті крила».

У бібліотеці було презентовано тематичну фотовиставку, що наочно ілюструє героїзм українських військових, які нині захищають нашу державу на сході.

Учні 6-х класів відвідали музей АТО та поділилися своїми враженнями по завершенню екскурсії.

Фото можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1okhj-nlidXQqWq4G-1-VBGCKmY_dPLuM