Річниця Революції Гідності

21 лист. 2017
Річниця Революції Гідності

Протягом 20-21.11.2017 року в КЗО «СЗШ № 37» ДМР було проведено ряд заходів до річниці Революції Гідності. Учні та педагоги навчального закладу активно долучалися до класних, загальношкільних, районних та міських заходів.

Школярі 7-11 класів взяли участь у міському конкурсі малюнків, що нині презентовані в холі Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

9-11 класи були присутні на відкритому виховному заході в актовій залі «Революція Гідності: хроніка подій листопада 2013 р. – лютого 2014 р.» із переглядом документальних кадрів,  а також вшанування хвилиною мовчання героїв Небесної сотні.

У бібліотеці було організовано виставку тематичної літератури та фото подій Євромайдану, яку мають можливість відвідати всі учні та вчителі.

На виховних годинах та тематичних бесідах класні керівники 1-11 класів освітили події Революції Гідності та події Євромайдану в місті Дніпро.

Також актив учнівського самоврядування 10 класу взяв участь у районному святковому заході до річниці Революції Гідності, що приходив на базі Дніпровського дитячого юнацького центру художньої та технічної творчості.

Фото можна переглянути за посиланням:https://drive.google.com/open?id=1k9W5K42blq9PblpOBx5246-ydQzMAbN6