Посвята в козачата

13 жовт. 2017
Відбулася посвята в козачата учнів 5-х класів

13 жовтня на День Захисника України, День козацтва, та свято Покрови у нашій школі відбувався вже традиційний спортивно-інтелектуальний захід "Посвята в козачата" учнів 5-х класів, які тільки починають вивчати історію рідного краю та України!
Змагання складалися із 7 конкурсів, серед яких: вітальна візитівка, представлення української пісні, спортивні естафети та конкурс на знання історії козацтва.

Учні 5-х класів підготувалися зазделегідь, чому завдячуємо їх класним керівникам Ущаповській Олені Віталіївні (5-А клас), Артеменко Аллі Володимирівні (5-Б клас), всі були такі святкові й гарні!
Змагання показали, що в колективі 5-х класів перемогла дружба! Вітаємо юних козачат та козачок із спільною перемогою!

Також окремо хочеться відмітити шкільну команду черлідингу! Дівчата, ви завжди на висоті!
Німко Ілону та Злобовську Ксюшу за чуттєве виконання пісеньки "Мамина сорочка"!
Дівчат з 10 класу Німко Аріну та Панченко Віолету за постановку цікавого і ритмічного флешмобу!
Свято вдалося завдяки Вам! Фото можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/open?id=0B7cGuH0NMMureUF6aGVQLWhGRDA