Флешмоб "Долоньки миру"

21 вер. 2017
День Миру

21 вересня - Міжнародний день миру, це дуже важливе свято для всього населення планети! Його проголосили ще в 1981 році резолюцією 36/67 Генеральної Асамблеї ООН. Цей день ще називають Днем загального припинення вогню і відмови від насильства.
Наші учні також долучилися до візначення Дня миру. Актив 10-11 класів виготовив спеціальні долоньки миру, щоб вранці, перед першим уроком кожен учень, заходячи до школи, написав на долоньці своє ім'я та прикріпив на стенд. До акції охоче приєднувалися батьки та вчителі! Дакуємо всім учасникам за активність та гарний настрій!
І звісно, ми всім серцем сподіваємося на припинення бойових дій на території нашої держави і на всій планеті Земля і те, що спірні питання вирішуватимуться виключно мирним врегулюванням, як того вимагають міжнародні документи ООН.
Фото можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/open?id=0B7cGuH0NMMurTTlQQXpWR0ZxVTA