Самар-Дніпро-Фест

9 вер. 2017
Учні 9-А на фестивалі "Самар-Дніпро-Фест"

ФЕСТИВАЛЬ «САМАР-ДНІПРО-ФЕСТ»

Протягом 09-10.09.2017 на Новобогородицькій фортеці відбувався фестиваль «Самар-Дніпро-Фест», чудову нагоду відвідати який мали учні 9-А класу разом із класним керівником Ігнатенко І.О.

У ході фестивалю учасники мали можливість спостерігати за справжніми археологічними розкопками, потримати в руках давні артефакти, долучитися до козацьких розваг, рухливих ігор, різноманітних майстер-класів (бойовий гопак, збирання та розбирання зброї, петриківський розпис, гончарна та ковальська справи), взяти участь у конкурсі вишиванок, малюнків, пройтися по ярмарку, послухали поезію на літературному майданчику та насолоджуватися виступами сучасних українських музичних гуртів.

Словом, було неймовірно! З нетерпінням чекаємо наступного року, щоб знову відчути атмосферу фестивалю!