Соціальний проект

26 лютого закінчився соціальний проект "Я, бабуся та комп'ютер" для слухачів інституту ІІІ покоління. По закінченню всі слухачі успішно здали тест, та були дуже задоволенними методикою проведення курсів.

З 22.01.2013 о 15.00 на базі нашої школи знов стартує соціальний проект "Я, бабуся та комп'ютер", в якому учні 9-х класів будуть навчати слухачів. Запрошуються всі бажаючі. Навчання безкоштовне.  Заняття будуть проводитись щовівторка в кабінеті інформатики № 39.

На базі СЗШ № 37 запроваджено соціальний проект "Я, бабуся та комп'ютер", який стартував 17.01.2012 року, та закінчився в середині березня.
В рамках цього проекту будули розглянуті наступні теми:
1. Знайомство з комп'ютером;
2. Операційна система;
3. Знайомство з мережою "Intel";
4. Вільне відвідування мережі Internet.
  Навчання проводять учениці 9-х та 10-х  класів. Заняття проводяться щовівторка о 15:00 в кабінеті
інформатики № 39. Під час проведених 4-х занять навчено 9 слухачів "Університету третього віку". По закінченню занятть всі слухачі склали позитвно іспити. Учні готові до співпраці у наступному навчальному році.